KONST / Litografier / Färglitografi 12757373
nr 1275 7373
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, Signerad, 32x43cm
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:18:35
14/9 08:37:01
350 kr
14/9 13:12:02